• 1
 • 2
 • 3
 • Asset Management
 • Hotelové poradenství
 • Transakční poradenství

AHG je vysoce specializovaná společnost působící v oblasti hospitality. Zajišťuje vlastníkům hotelů a investorům trvalý růst hodnoty jejich majetku a vložených investic. Efektivní nastavení a řízení hotelových provozů a z toho vyplývající dlouhodobá maximalizace zisku růst hodnot investičního majetku jsou hlavním posláním AHG.

AHG je vysoce specializovaná společnost působící v oblasti hospitality.

FINANČNÍ A KAPITÁLOVÉ TRHY
Poskytujeme kapitálové poradenství (dluhové a ekvitní) na základě dlouhodobé zkušenosti z pohledu jak hospitality investora, tak provozovatele hotelů a resortů a dalších výdělečných nemovitostí.
ASSET MANAGEMENT
Specializujeme se na správu aktiv s úzkým zaměřením na aktiva ze segmentu hospitality – komplexní služby spojené s provozem a správou hospitality komplexů, optimalizaci provozu, nastavení vztahů mezi vlastníkem a provozovatele a další služby z této oblasti.
TRANSAKČNÍ PORADENSTVÍ
Poskytujeme poradenské služby spojené se transakčním procesem – prodej či nákup, ekvitní a dluhové transakce, refinancování, rekapitalizace, fúze, due-diligence a další.

Poskytujeme optimální řešení v oblasti hotelového managementu – od zajištění provozovatele, brandingu, optimalizace marketingové presentace, e-commerce, revenue, nastavení struktury a optimalizace vztahů mezi provozovatelem a majitelem či správcem nemovitosti, nastavení struktury oprav a investic, controllingu či dalších aspektů spojených s provozem hotelů a resortů. Kompletní služby pro nastavení všech složek hotelového provozu (prodejní kanály, optimalizace booking engine, marketing, e-commerce, revenue, kampaně, distribuce).

Hotel & Resort Management
 • Branding/re-branding
 • Quality & Operations Management
 • Controlling
 • F&B
 • Spa & Wellness
Rozvoj a development
 • Studie proveditelnosti
 • Výzkum trhu
 • Schvalovací proces
 • Design
OREA HOTELS & RESORTS

AHG dlouhodobě poskytuje kompletní profesionální podporu společnosti OREA HOTELS & RESORTS a podílí se na strategickém rozvoji a optimalizaci provozu portfolia čítajícího 15 hotelů a rezortů na území České republiky. Celkem je v 15 hotelech 1907 pokojů a 3923 lůžek.

Hosté v OREA HOTELS & RESORTS mohou využít:
23 restaurací 10 barů 1 kavárnu 7 bazénů
7 wellness center 10 masáže 11 saun
3 solária 4 whirpooly 4 fitness

ART HOTEL EMBASSY

Rekonstrukce hotelu provozovaného společností Euroagentur, transakční poradenství při prodeji hotelu investorovi.

****hotel Angelo by Vienna House

AHG se podílelo na akvizici čtyřhvězdičkového hotelu Angelo by Vienna House. Záměrem bylo pořízení exkluzivního hotelu v širším centru Prahy. Akvizice hotelu Angelo se uskutečnila koncem října 2016.

Hotelové projekty

AHG se podílí i na rozvoji hotelových projektů jako je Resort Broadway nacházející se v Mariánských Lázních.

lazarov

Gorjan Lazarov

Gorjan je generálním ředitelem hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts, pod který spadá 12 hotelů. Svou pracovní kariéru začínal ve finančním oddělení hotelu Marriott a v průběhu času se vypracoval až po zkušeného hotelového ředitele Boscolo Prague Hotel a nebo Boscolo Milano Hotel. Předtím prošel řadou odborných a manažerských pozic ve společnostech Vodafone a Marriott. Mezi jeho klíčové dovednosti patří strategie, zákaznická zkušenost a vyhledávání inovativních způsobů a jejich zavádění do byznysu. Rychle se učí a snadno se přizpůsobuje v různých průmyslových odvětvích. Gorjan vystudoval University of Pittsburgh, Katz Business School. Ve volném čase rád hraje tenis, lyžuje nebo sleduje basketbal.

Vochoska

Václav Vochoska

Václav má na starosti oblast private eqvity investments a využívá své zkušenosti získané z asset managementu hotelového portfolia (upper-upscale, luxury assets). Po svém nástupu do skupiny CIMEX v roce 2010 byl Václav zodpovědný za řízení mezinárodních projektů a zahraničních investic a souběžně s touto pozicí působil v roce 2015 jako ředitel marketingu. Svou kariéru započal jako profesionální sportovec, reprezentant ČR ve veslování. Od roku 2006 do roku 2010 působil na Generálním konzulátu České republiky v Los Angeles a Velvyslanectví České republiky ve Washingtonu a věnoval se obchodně-ekonomické a protokolární agendě. Václav je absolventem University of California, Berkeley a mezi jeho zájmy patří sport (fotbal, lední hokej, veslování), cestování a trávení času s rodinou a přáteli.

Vochoska

Václav Vochoska

+420 261 304 103

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Na Pankráci 1062/58, Praha