• 1
 • 2
 • 3
 • Asset Management
 • Hotelové poradenství
 • Transakční poradenství

AHG je vysoce specializovaná společnost působící v oblasti hospitality. Zajišťuje vlastníkům hotelů a investorům trvalý růst hodnoty jejich majetku a vložených investic. Efektivní nastavení a řízení hotelových provozů a z toho vyplývající dlouhodobá maximalizace zisku růst hodnot investičního majetku jsou hlavním posláním AHG.

AHG je vysoce specializovaná společnost působící v oblasti hospitality.

FINANČNÍ A KAPITÁLOVÉ TRHY
Poskytujeme kapitálového poradenství (dluhové a ekvitní) na základě dlouhodobé zkušenosti z pohledu jak hospitality investora, tak provozovatele hotelů a resortů a dalších výdělečných nemovitostí.
ASSET MANAGEMENT
Specializujeme se na správu aktiv s úzkým zaměřením na aktiva ze segmentu hospitality – komplexní služby spojené s provozem a správou hospitality komplexů, optimalizaci provozu, nastavení vztahů mezi vlastníkem a provozovatele a další služby z této oblasti.
TRANSAKČNÍ PORADENSTVÍ
Poskytujeme poradenské služby spojené se transakčním procesem – prodej či nákup, ekvitní a dluhové transakce, refinancování, rekapitalizace, fůze, due-diligence a další.

Poskytujeme optimální řešení v oblasti hotelového managementu – od zajištění provozovatele, brandingu, optimalizace marketingové presentace, e-commerce, revenue, nastavení struktury a optimalizace vztahů mezi provozovatelem a majitelem či správcem nemovitosti, nastavení struktury oprav a investic, controllingu či dalších aspektů spojených s provozem hotelů a resortů. Kompletní služby pro nastavení všech složek hotelového provozu (prodejní kanály, optimalizace booking engine, marketing, e-commerce, revenue, kampaně, distribuce).

Hotel & Resort Management
 • Branding/re-branding
 • Quality & Operations Management
 • Controlling
 • F&B
 • Spa & Wellness
Rozvoj a development
 • Studie proveditelnosti
 • Výzkum trhu
 • Schvalovací proces
 • Design
OREA HOTELS & RESORTS

AHG dlouhodobě poskytuje kompletní profesionální podporu společnosti OREA HOTELS & RESORTS a podílí se na strategickém rozvoji a optimalizaci provozu portfolia čítajícího 16 hotelů a rezortů na území České republiky.

ART HOTEL EMBASSY

Rekonstrukce hotelu provozovaného společností Euroagentur, transakční poradenství při prodeji hotelu investorovi.

kosnar

Miroslav Kosnar

Miroslav je generální ředitel skupiny CIMEX GROUP a má více jak patnáctileté zkušenosti s řízením významných procesů v různých společnostech. Byl mimo jiné zodpovědný za řízení financí, IT nebo personalistiky a souvisejících implementací mezinárodního know – how do fungování lokálních společností. Před zahájením spolupráce se skupinou CIMEX pracoval Miroslav pro společnost GTS International nebo Perfetti Van Melle. Od roku 2006 Miroslav působí v CIMEX GROUP, nejdříve na pozici finančního ředitele celé skupiny a od roku 2011 je jejím generálním ředitelem zodpovědným za strategii a realizaci významných investičních projektů. Za dobu svého působení ve skupině CIMEX se Miroslav podílel na řadě významných realitních projektů, jako např. development hotelu v Petrské ulici, akvizice nemovitostí Garden Eleven, City West B1 či řízení realitních a hotelových transakcí v USA. Miroslav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, je ženatý, má dvě děti a baví ho všemožné sportovní aktivity včetně méně tradičních jako je snowkiting nebo enduro a freeride na horském kole.

Vochoska

Václav Vochoska

Václav má na starosti oblast private eqvity invesments a využívá své zkušenosti získané z asset managementu hotelového portfolia (upper-upscale, luxury assets). Po svém nástupu do skupiny CIMEX v roce 2010 byl Václav zodpovědný za řízení mezinárodních projektů a zahraničních investic a souběžně s touto pozicí působil v roce 2015 jako ředitel marketingu. Svou kariéru započal jako profesionální sportovec, reprezentant ČR ve veslování. Od roku 2006 do roku 2010 působil na Generálním konzulátu České republiky v Los Angeles a a Velvyslanectví České republiky ve Washingtonu a věnoval se obchodně-ekonomické a protokolární agendě. Václav je absolventem University of California, Berkeley a mezi jeho zájmy patří sport (fotbal, lední hokej, veslování), cestování a trávení času s rodinou a přáteli.

Kovařík

Zdeněk Kovařík

Zdeněk má na starosti asset management ve společnosti AHG. Ve skupině CIMEX GROUP působí od roku 2013, nejdříve jako obchodní ředitel celé skupiny hotelů OREA HOTELS & RESORTS a poté jako ředitel OREA Hotelu Voroněž v Brně. Svoji hotelovou kariéru začal na londýnském Covent Gardenu. Po návratu do ČR v roce 2002 pracoval v Corinthia Hotels v Praze. Od roku 2006 pracoval pro Crowne Plaza Prague hotel jako ředitel obchodu a marketingu. Svoji kariéru dále rozvíjel se společnostmi Kempinski Hoteliers v Bulharsku a The Rezidor Hotel Group v Chorvatsku. V roce 2011 se vrátil do ČR, a pracoval pro Mamaison Hotels & Residences jako Business Development Director. Zdeněk je absoloventem Vysoké škole hotelové v Praze v oboru marketing a ekonomie. Předtím také studoval Business English Communications na Oxford Colleague International v Londýně. Zdeněk je ženatý, má dvě dcery a rád cestuje s rodinou. Hraje aktivně hokej a ve volném čase se zabývá jachtingem.

Kovařík

Zdeněk Kovařík

+420 602 553 555

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ADRESA BUDOVY

Na Pankráci 1062/58, Praha